HR Business Partner

Pro našeho klienta, perspektivní mezinárodní společnost působící v oblasti výroby a vývoje hledáme vhodného kolegu na pracovní pozici: HR Business Partner.

Popis Pracovní Pozice

  • práce na různorodých HR projektech (interních/mezinárodních)
  • péče o zaměstnance (lokální i zahraniční), zajištění naplňování HR procesů
  • poradenství v oblasti HR, účast na tvorbě HR procesů
  • úzká spolupráce s HR kolegy při plánování, náboru, marketingu, rozvoji a vzdělávání zaměstnanců
  • podpora managementu svěřených úseků v HR oblasti
  • poradenství pro zaměstnance v personální oblasti a pracovního práva
  • administrativa spojená s výše uvedenými činnostmi

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • minimálně 5 let zkušeností na obdobné pozici
  • výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • znalost HR procesů, pracovního práva
  • praxe v korporátním prostředí velkou výhodou
  • pokročilá znalost AJ podmínkou – denní komunikace, znalost NJ výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B
  • odolnost vůči stresu, flexibilita, ochota pracovat v dynamickém prostředí
  • samostatnost, asertivita

Nabízíme

  • Adekvátní mzdové ohodnocení.
  • Flexibilní pracovní dobu, možnost pracovat na home office.
  • Podpora vzdělávání a osobního rozvoje.
  • Odměny dle hospodářského výsledku společnosti.
  • Příspěvek na stravování.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění.
  • Odměny při pracovních a životních jubileích.
  • Systém elektronických benefitů.
  • Možnost zvýhodněného tarifu u mobilních operátorů.

Job Facts

Location
kraj Moravskoslezský
Job-ID
9030