Solution Architect/Technical Team Lead Praha (PHP, HTML, JS)

Popis Pracovní Pozice

Solution Architect (SA) je součástí projektového týmu pro mezinárodní i lokální klienty
  • Bude koordinovat interní vývojový tým a dodavatele (externí vývojářská firma)
  • Na základě zadání od klienta navrhne, jaká technologie bude využita, jaké entity, provázanosti se použijou
  • Následne bude mít na starosti vedení IT projektů – kontrola správnosti, koordinace interního týmu, komunikace s dodavatelem
  • jako SA se budete podílet na programování webových aplikací a microsite a dohlížet na výstupy od dalších vývojářů (interních i externích) a na to, že koncepčně vše odpovídá zadání

Požadujeme

Hlavní požadavky:
  • technologie PHP, HTML a JavaScript
  • orientace ve frameworku Symfony a Drupal
  • zkušenost s vedením menšího týmu
  • Angličtina alespoň na úrovni B1
  • Jsi otevřená hlava a najdeš řešení i tam, kde se na první pohled zdá, že žádné není
  • Dotáhnout věci do konce je pro tebe samozřejmostí

Nabízíme

  • Preference HPP (smlouva na dobu neurčitou), ale zvážíme i IČO
  • Možnost pravidelného HO - obrovská miera flexibility
  • Dog-friendly office
  • Dovolená 5 týdnů
  • Stravenky
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Sickdays
Kontakt pro více informací: Zuzana Kuššová - +420730520043,zuzana.kussova@itsearch.cz