Business Project Manager

Pro našeho klienta, největšího dealera ojetých aut ve střední a východní Evropě, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

Popis Pracovní Pozice

  • Řízení a realizace vzniku nových poboček v Holandsku
  • Příprava plánu realizace projektu spolu s přípravou, kontrolou a hodnocením časových harmonogramů projektu
  • Vyhledávání vhodných dodavatelů a uzavírání smluv s dodavateli a dalšími stranami projektu
  • Zavádění standardních firemních procesů na nové pobočky
  • Spolupráce při výběru nových zaměstnanců
  • Supervize a management poboček po otevření
  • Pravidelný reporting a prezentace top managementu

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Velmi dobrá znalost projektového řízení
  • Zkušenosti s řízením zakládání nových poboček
  • Zkušenosti s mezinárodní expanzí
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Dobré analytické a komunikační dovednosti

Nabízíme

  • Kompletní a zajímavou práci při zrodu nového projektu mezinárodní expanze
  • Velmi dobrou možnost seberealizace a samostatnosti
  • Možnost osobního a pracovního rozvoje
  • Atraktivní finanční ohodnocení
  • Flexibilní pracovní doba

Job Facts

Location
Praha
Job-ID
9037