CEO

Pro našeho klienta, zaměřující se na luxusní reality, správu nemovitostí, hotelnictví a developerské služby, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

Popis Pracovní Pozice

  • Tvorba a implementace firemní strategie směřující ke stanoveným cílům
  • Příprava a realizace business plánu
  • Návrh a implementace marketingové strategie za účelem zvyšování povědomí o obchodních aktivitách firmy
  • Řízení, kontrola a koordinace výsledků práce vrcholového management
  • Odpovědnost za celkové řízení týmů a vnitřní infrastruktury.
  • Nastavení vnitřní struktury a firemních procesů.
  • Neustálé zlepšování efektivity práce a firemních procesů
  • Finanční a další analýzy týkající se činnosti firmy
  • Spoluvytváření pozitivní firemní kultury
  • Ochrana společnosti před finančními a právními riziky

Požadujeme

  • VŠ ekonomické vzdělání
  • Prokazatelné zkušeností s řízením firmy a exekutivou
  • Zkušenosti s vedením realitní společnosti výhodou
  • Strategické myšlení
  • Obchodní dovednosti
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • Komplexní a náročnou práci s možností skutečně ovlivnit fungování dynamické společnosti
  • Velmi dobrou možnost seberealizace a uplatnění vlastních nápadů
  • Atraktivní finanční ohodnocení
  • Osobní automobil i k soukromým účelům

Job Facts

Location
Praha
Job-ID
9038