Personalista

Pro našeho klienta, úspěšnou mezinárodní společnost vzdálenou zhruba 10 minut od Prahy hledáme novou kolegyni / kolegu na pracovní pozici PERSONALISTA.

Popis Pracovní Pozice

  • budeš spolupracovat na různých HR projektech (zaměstnávání cizinců, průzkum spokojenosti apod.)
  • navazovat a upevňovat vztahy s externími partnery v oblasti náboru (personální a pracovní AG, Hospodářská komora, Svaz průmyslu apod.), odbornými organizacemi, SŠ a VŠ
  • hledat nové cesty v rámci brandingu a podílet se na tvorbě HR marketingu
  • připravovat koncepty a realizovat náborové kampaně, veltrhy práce
  • podporovat kolegy v rámci HR odd.

Požadujeme

  • pracovní zkušenosti v oblasti HR alespoň 2 roky (pozice Recruiter, HR marketing, pozice v personální agentuře atp.)
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • dobré komunikační a organizační dovednosti
  • min. SŠ vzdělání zakončené maturitou

Nabízíme

  • Možnost osobnostního i profesního růstu
  • Pružná pracovní doba s možností občasného home office
  • Odborné i jazykové vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • MultiSport karta
  • Balíček Benefit Plus
  • Příspěvek na stravování
  • Sickdays
  • Slevové nabídky u mobilních operátorů
  • Příspěvky a bonusy
  • Firemní on-line lékařské poradenství
  • A další…