Regionální manager prodeje - Itálie

Pro našeho klienta, úspěšnou, českou, rodinnou firmu hledáme nového kolegu / kolegyni na pracovní pozici: OBCHODNÍ MANAŽER.Tato společnost se zabývá vývojem a výrobou podlahových systému a střešních krytin. Jedná se tedy o „technický“ produkt, který ovšem není příliš komplikovaný. Budete zde zodpovědný ...
Pro našeho klienta, úspěšnou, českou, rodinnou firmu hledáme nového kolegu / kolegyni na pracovní pozici: OBCHODNÍ MANAŽER.Tato společnost se zabývá vývojem a výrobou podlahových systému a střešních krytin. Jedná se tedy o „technický“ produkt, který ovšem není příliš komplikovaný. Budete zde zodpovědný za zavedený trh v Itálii – péči o stávající zákazníky, koordinaci a vedení externích partnerů, akvizici nových partnerů / zakázek.

Popis Pracovní Pozice

  • 30-40 % práce v terénu, cestování; 60-70 % práce v kanceláři / home office.
  • Zodpovědnost za obchodní aktivity, plnění obchodních plánů ve svěřeném regionu – Itálie.
  • Péče o stávající zákazníky, akvizice nových zákazníků.
  • Tvorba obchodního plánu.
  • Vytváření a implementace obchodní strategie – ve spolupráci s marketingovým oddělením, s cílem nastavit efektivní prodejní koncept.
  • Monitorování a analýza trhu včetně vývojových trendů

Požadujeme

  • Pokročilá znalost italského jazyka (min. B2) - podmínkou; znalost dalších cizích jazyků výhodou.
  • Pracovní zkušenosti z obdobné obchodní pozice s prokazatelnými výsledky.
  • Velmi dobré obchodní, vyjednávací a organizační dovednosti.
  • Schopnosti / zkušenosti s vedením obchodního týmu.
  • Ochota cestovat – do Itálie na případné osobní schůzky, na severní Moravu v rámci adaptačního programu + obchodní porady.

Nabízíme

  • Roční bonusové ohodnocení.
  • Až 5 týdnů dovolené.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.
  • Časově flexibilní práce.
  • Firemní stravování.
  • Interní i externí vzdělávání (dle individuální dohody).

Job Facts

Location
kraj Moravskoslezský
Job-ID
9045