Sales Manager

Pro našeho klienta, úspěšnou společnost zabývající se internetovým marketingem pro zahraniční klienty, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

Popis Pracovní Pozice

  • Prodej HR inzerce na firemním portálu a PR článků
  • Telefonické oslovování nových a stávajících klientů
  • Vedení obchodních jednání s klienty
  • Zpracování individuálních nabídek dle potřeb zákazníka
  • Spolupráce na marketingových aktivitách
  • Pravidelný reporting, účast na teamových poradách

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Příjemné a profesionální vystupování
  • Praxe na pozici obchodního zástupce alespoň 1 rok
  • Silná orientace na potřeby zákazníka
  • Spolehlivost, samostatnost a flexibilita
  • Znalost MS Office
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Velmi dobrou možnost seberealizace a samostatnosti
  • Možnost osobního a pracovního rozvoje
  • Atraktivní finanční ohodnocení
  • Flexibilní pracovní doba
  • 25 dní dovolené
  • Telefon, notebook

Job Facts

Location
Praha
Job-ID
9063