Real Estate Analyst

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost z oblasti Real Estate, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

Popis Pracovní Pozice

  • Analýza všech aspektů trhu s komerčními nemovitostmi v Dublinu
  • Vypracování statistiky a analýzy pro trh s nemovitostmi v Dublinu
  • Vyřizování žádostí o informace a údaje od externích a interních klientů
  • Prezentace trendů a analýzy internímu týmu a klientům
  • Odpovědnost za analýzu a tvorbu zpráv o místním realitním trhu a regionální ekonomice s ohledem na statistiky zaměstnanosti, hlavní aktivity společností, trendy v odvětví a demografické údaje, které ovlivňují realitní trh v Dublinu
  • Komunikace s makléři, právníkem, odhadcem a bankou/věřitelem
  • Pravidelný reporting top managementu

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Výborná znalost excelu
  • Znalosti makro a mikro faktorů ovlivňujících trh s nemovitostmi
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Dobré analytické a komunikační dovednosti

Nabízíme

  • Možnost podílet se na výjimečných a udržitelných projektech
  • Velmi dobrou možnost seberealizace a samostatnosti
  • Atraktivní finanční ohodnocení
  • Flexibilní pracovní doba – 100% práce z home office
  • Práce na IČO

Job Facts

Location
Praha
Job-ID
9064