Senior IT Administrátor (L3 Support) - Praha

Ryze česká společnost s dlouholetou tradicí, která se specializuje na prodej wellness produktů a relaxační techniky roste mílovými kroky (v současnosti cca 100 zaměstnanců a roční obrat 1 mld. CZK). Rychle rostoucímu byznysu přizpůsobuje taky své interní IT oddělení, které tak potřebuje doplnit o zkušeného ...
Ryze česká společnost s dlouholetou tradicí, která se specializuje na prodej wellness produktů a relaxační techniky roste mílovými kroky (v současnosti cca 100 zaměstnanců a roční obrat 1 mld. CZK). Rychle rostoucímu byznysu přizpůsobuje taky své interní IT oddělení, které tak potřebuje doplnit o zkušeného IT Administrátora.

Popis Pracovní Pozice

Co bude náplní Vaší práce?
  • správa Windows serverů, infrastrukturních technologií a databází
  • instalování a konfigurování produkčních technologií
  • zajišťování spolehlivého a bezpečného chodu našich aplikací
  • poskytování L2/L3 podpory při řešení incidentů a problémů našich systémů
  • rozvoj infrastruktury o nové technologie
Aplikace/technologie, které používáme:
  • Microsoft OS Windows, IIS, Exchange
  • MS SQL server, Power BI
  • VMware, VMware Horizon VDI
  • O365, Azure
  • ERP systém Byznys
  • CRM systém Daktela
  • Veeam
  • ZABBIX monitoring
  • UniFi bezdrátové sítě
  • Helpdesk Micos
  • SafeQ řízení tisku
  • Jablotron
  • kamerové systémy

Požadujeme

Co od Vás potřebujeme:
  • výbornou znalost práce s Windows server OS (AD, GPO, DNS, DHCP, print server, file server,
NPS, apod.), O365, Azure
  • znalost správy, konfigurace a optimalizace MS SQL, VMware, Veeam backup
  • schopnost číst a rozumět logům
  • schopnost rozumět a psát skripty v PowerShellu
  • komunikační schopnosti a týmovou spolupráci, odpovědnost, systematičnost, důslednost a
proaktivní přístup
  • aktivní řešení svěřených úkolů, konstruktivní optimalizace již fungujících řešení
  • znalost AJ, minimálně v rovině porozumění odborným manuálům
Co bude Vaší výhodou:
  • zkušenosti s administrací LAN, znalost TCP/IP, všeobecný přehled o síťových technologiích
(switche, routery, firewally)
  • zkušenosti se správou VMware Horizon VDI prostředí, VoIP
  • znalost Power BI, reporting
  • znalost aplikací ZABBIX, ERP Byznys, SafeQ, UniFi management, Jablotron, kamerové systémy
  • zkušenost se systémem EDI komunikace

Nabízíme

Bonusy a benefity:
  • Atmosféra rodinné firmy - vstřícné firemní prostředí, slušné a přímé jednání.
  • Minimální míra byrokracie.
  • Stabilní organizační struktura, spolupracující kolegové a podřízení.
  • Obrovská míra seberealizace.
  • Motivující mzda s respektem k Vaší odbornosti a praxi složená z fixní části a prémií.
  • Odborná školení hrazená zaměstnavatelem.
  • 5 týdnů dovolené, 3 sick days, pružná pracovní doba, stravenky, slevy na produkty společnosti
  • Mobil (výhodné tarify i pro rodinu), Notebook
  • Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
Kontakt pro více informací: Zuzana Kuššová tel.: 420 730 520 043 email: zuzana.kussova@itsearch.cz