Specialista zákaznického servisu - fix 40-62 500Kč!!!

Pro našeho klienta, významnou banku v tuto chvíli obsazujeme pracovní pozici v zákaznickém servisu. Celý tým tvoří zhruba celkem 60 zaměstnanců, kteří poskytují péči všem typům klientů – od individuálních až po institucionální. Pracovní pozice se nachází v Praze a v mezinárodním prostředí. Vaši potenciální ...
Pro našeho klienta, významnou banku v tuto chvíli obsazujeme pracovní pozici v zákaznickém servisu. Celý tým tvoří zhruba celkem 60 zaměstnanců, kteří poskytují péči všem typům klientů – od individuálních až po institucionální. Pracovní pozice se nachází v Praze a v mezinárodním prostředí. Vaši potenciální kolegové zpravidla neznají český jazyk, ale všichni mluví výborně anglicky.

Popis Pracovní Pozice

  • Péče o klienty banky, zodpovídání různorodých dotazů od obchodování, řešení technických problémů až po otázky týkající se financování.
  • Poskytování informací týkajících se všech produktů této bankovní společnosti.
  • Veškeré jednání je v zájmu klientů banky, a také v souladu s pravidly společnosti.
  • Plnění stanovených cílů, které se zaměřují na péči o klienty (např. počet kontaktů s klienty a jejich kvalita). Nejedná se o prodejní cíle.
  • Adaptace a zaučení trvající první 3 měsíce.

Požadujeme

  • Zájem a znalosti týkající se investování – akcie, dluhopisy, kryptoměny, komodity, obchodování na burze atp.
  • Min. SŠ vzdělání ekonomického směru.
  • Velmi dobré, profesionální vystupování a komunikace; schopnost multitaskingu.
  • Ochota pracovat na směnný provoz v časovém rozmezí 9:00-20:00 hodin. Vždy se jedná o 8hodinové směny.
  • Znalost CZ jazyka na úrovni rodilý mluvčí + znalost anglického jazyka min. B2-C1.

Nabízíme

  • Nadstandardní mzdové ohodnocení.
  • Práci v mezinárodním, dynamickém prostředí.
  • 25 dnů dovolené.
  • 5x Sick day.
  • Příspěvek na stravování (stravenky).
  • MultiSport kartu.
  • Zvýhodněné pojištění.
  • Mobilní telefon.