IT Administrátor - Junior/medior

Pro soukromou českou televizi hledáme IT admina pro oblast MAM aplikací(Media Asset Management.

Popis Pracovní Pozice

  • Poskytovat technickou podporu a správu vybraných technologií.
  • Administrovat systém MAM (Media Asset Management).
  • Vymýšlet a konfigurovat nová workflow a konektory do dalších technologií.
  • Automatizovat interní procesy pomocí funkcí a nástrojů MAM

Požadujeme

  • Základní znalost počítačových sítí a skriptování
  • Základní znalost TV technologií a kódování videa (formáty, kodeky, kontejnery…)
  • Znalost Windows server OS/MS SQL
  • Znalost Linux/Unix platforem výhodou
  • Angličtina

Nabízíme

  • VOYO zdarma
  • dotace na stravné v zaměstnanecké restauraci
  • 5 týdnů dovolené
  • benefitní body a slevy na široké spektrum služeb (Nova+)
  • možnost využití firemního fitness, fotbálku a sauny
  • nadstandardní zdravotní péči
  • pravidelné firemní akce pro utužení kolektivu
  • Rohlík Point přímo v budově
  • svoz do/z práce pendlem na zastávku tram Geologická