L2 Support - Administrátor IT aplikací

Pro našeho klienta, známou bankovní instituci hledáme perspektivní posilu na pozici Administrátor IT aplikací - L2 support

Popis Pracovní Pozice

Jaká bude vaše role?
  • Budete spravovat široké spektrum aplikací na různých platformách
  • Řešit požadavky uživatelů na druhém stupni podpory
  • Koordinovat aktivity v oblasti přidělených aplikací
  • Připravovat zadávací specifikaci pro nové požadavky uživatelů
  • Instalovat nové verze aplikací do testovacího a live prostředí
  • Dokumentovat nové postupy a procesy v IT
  • Vyřizovat administrativu spojenou s dodávkami sw (objednávky, faktury, rozpočty)
  • Řešit požadavky z větších rozvojových aktivit v rámci projektů banky
  • Poskytovat podporu ostatním týmům v IT

Požadujeme

Co od vás očekáváme?
  • Zkušenosti s instalováním a provozováním aplikací (alespoň jeden rok)
  • Znalost MS SQL (tvorba jednodušších selektů)
  • Pečlivost a flexibilitu
  • Zájem se neustále vzdělávat
  • Schopnost jednat s integrátory a dodavateli
  • Odpovědnost za svěřenou oblast a časovou flexibilitu
  • Angličtinu – na úrovni komunikace s dodavateli
  • Řidičské oprávnění skupiny B
Výhodou je:
  • Znalost platformy HCL Lotus Notes, nebo větších CRM systémů
  • Znalosti fungování finanční organizace

Nabízíme

Co vám nabízíme?
  • Nadstandardní pracovní prostředí v blízkosti metra A Dejvická
  • Práci pro stabilní banku se zázemím silné české investiční skupiny
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Týden dovolené navíc, další dny pracovního volna
  • Příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní pojištění, nadstandardní zdravotní péči
  • Zvýhodněné podmínky bankovního účtu a bankovních produktů
  • Rozvoj a vzdělávání