Sales Manager - nákladní automobily

Pro našeho klienta, rozvíjející se leasingovou společnost, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

Popis Pracovní Pozice

  • Prodej operativního leasingu pro nákladní automobily
  • Odpovědnost za dosahování plnění stanovených obchodních cílů
  • Každodenní kontakt s vybranými klienty, zajišťování běžné obchodní operativy
  • Vedení obchodních jednání a související obchodní agendy
  • Zpracování individuálních cenových nabídek dle potřeb zákazníka
  • Zpracování objednávek pro zákazníky
  • Pravidelný reporting

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • Min. 2 roky zkušeností v obchodní pozici
  • Znalosti operativního leasingu
  • Strategické myšlení
  • Obchodní dovednosti
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • Velmi dobrou možnost seberealizace a uplatnění vlastních nápadů
  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Samostatnou a zodpovědnou roli
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Atraktivní finanční ohodnocení
  • Osobní automobil i k soukromým účelům (každý rok nový vůz)
  • Telefon, notebook

Job Facts

Location
Praha
Job-ID
9106
Corporation
Talentor Czech Republic