Manažer obchodního týmu

Pro společnost s dlouholetou tradicí hledáme člověka, který má chuť budovat tým i vztahy s klienty v oblasti financí.

Popis Pracovní Pozice

  • Budování a vedení týmu obchodníků, včetně jejich rozvoje.
  • Navazování a budování vztahů s klienty, kteří potřebují poradit se zajištěním svých prostředků.
  • Poradenství v oblasti zajímavých investic, pojištění, ale i financování.
  • Práce na vlastních skillech a vědomostech.

Požadujeme

  • Hlavní je potenciál a zájem, mít ambici něco vybudovat a dále své dílo rozvíjet.
  • Je třeba však splnit zákonnou podmínku, tzn. úspěšné složení maturitní zkoušky.
  • Výhodou Vám bude zkušenost z oblasti financí.

Nabízíme

  • Nabízíme atraktivní finanční ohodnocení, které má předpoklad nadále se zvyšovat s Vašimi zkušenostmi.
  • Získáte podporu zkušených kolegů, možnost vzdělávat se jak v produktové oblasti, tak manažerských dovednostech a ponořit se do léty prověřeného know-how.
  • Možnost pracovat s tisíci kvalitních produktů, přesně k potřebám klienta.
  • Zázemí stabilní společnosti s vyšperkovaným působištěm přímo v Praze.
  • Šanci pracovat s top klienty a stát se jejich privátním poradcem.

Job Facts

Location
Praha
Job-ID
9123
Corporation
Talentor Czech Republic