IT aplikační podpora

ViaPharma zajišťuje především distribuci pro lékárny Dr.Max a to prostřednictvím třech distribučních center – v Pavlově u Kladna, Brně a Ostravě. Lékárny Dr.Max jsou sice hlavním odběratelem, ViaPharma ale dodává i do nemocnic, reprodukčních klinik, hospiců a domovů seniorů.

Popis Pracovní Pozice

  • nabírání a třídění business požadavků, zajištění podpory pro zaměstnance
  • on-site a vzdálená podpora business procesu (střídavě centrála Praha a sklad na Pavlově u Kladna)
  • podpora klíčových business aplikací (Microsoft Dynamics AX, Magento, lékárenský SW)
  • monitoring a správa systémů
  • zpracování požadavků v interním systému (JIRA, Service Now)

Požadujeme

  • komunikativní osobnost s příjemným vystupováním a prozákaznickým přístupem
  • zkušenost s prací v JIRA – filtry/dashboard
  • aktivní přístup k věci, samostatnost, pečlivost, smysl pro detail
  • znalost programovacích jazyků výhodou
  • schopnost pracovat samostatně i v rámci týmu
  • flexibilitu a odolnost vůči stresu, iniciativní přístup
  • praxi na obdobné pozici, zkušenosti s IT podporou výhodou
  • znalost anglického jazyka alespoň na úrovni čtení technické dokumentace a popisu funkce

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti s klíčovým postavením na trhu
  • zajímavou a zodpovědnou pracovní pozici s velkou mírou samostatnosti
  • přátelský a podporující pracovní tým
  • služební notebook a telefon
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • širokou nabídku firemních benefitů (5 týdnů dovolené, kvartální bonusy, stravenky, Multisport kartu a další)
  • moderní pracoviště přímo v centru Prahy
Na Tvůj životopis se těšíme - napíšeme či zavoláme všem uchazečům. Vybrané kandidáty pozveme na úvodní pohovor.

Job Facts

Location
Praha
Job-ID
9134
Corporation
Talentor Czech Republic