IT Systémový administrátor

Popis Pracovní Pozice

Práce s VMWARE prostředí, poskytování L2/L3 VMware support Design a administrace VMware vSphere pro více datacenter Upgrade VMWARE ESxi, vCenter, Horizon Sizing, design a administrace Disk Storages (HPE) Sizing, design a administrace Serverů (DELL + HPE) Monitoring a troubleshooting VMware HW instalace serverových technologií a kabeláže Instalace a základní správa MS Windows Server, OS Linux Statické IPv4 síťování, VLANy

Požadujeme

VŠ/SŠ vzdělání technického směru Výborná znalost problematiky virtualizace Zkušenosti s designem a administrací VMware vSphere, ESxi, Horizon Zkušenosti s Microsoft server prostředím Znalost automatizace VMware vSphere Schopnost řídit svěřené IT projekty Schopnost komunikace v anglickém jazyce v IT prostředí Silné analytické schopnosti, ochota učit se novým věcem, schopnost přizpůsobit se novým procesům, dobré komunikační dovednosti Znalost bankovního prostředí výhodou

Nabízíme

Možnosti odborného růstu a vzdělávání Zajímavou a zodpovědnou práci Motivující finanční ohodnocení a atraktivní zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, 5 dní Sick days, až 8 dní Home office měsíčně, zajímavý finanční příspěvek do Cafeterie, příspěvek na penzijní připojištění a další) Pružnou pracovní dobu Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy

Job Facts

Location
Praha
Job-ID
9135
Corporation
Talentor Czech Republic