EHS Manager

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost působící v oblasti developmentu hledáme kolegu, nebo kolegyni na pracovní pozici: EHS MANAGER.

Popis Pracovní Pozice

  • Zajišťování dodržování právních předpisů týkajících se BOZP na svěřených projektech.
  • Identifikace bezpečnostních a zdravotních rizik, realizace nápravných opatření k odstranění těchto rizik a jejich kontrola.
  • Zlepšování standardů bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na stavbách.
  • Zodpovědnost za audity, vzdělávání a školení zaměstnanců v oblasti BOZP a PO.
  • Reporting pro management společnosti o stavu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, zkoumaní okolností nehod.
  • Vedení 1 kolegy – specialisty BOZP.
  • Práce v kanceláři zhruba 80 %, práce v terénu zhruba 20 %.

Požadujeme

  • Zkušenosti z obdobné pracovní pozice – odpovědnost za BOZP ve stavebnictví anebo ve výrobní společnosti.
  • Komunikativní znalost anglického jazyka (B2+) – pravidelná komunikace s kolegy a nadřízeným ze zahraničí + reporting.
  • Orientace v oblasti stavebních prací.
  • VŠ vzdělání stavebního, nebo technického směru.
  • Osvědčení „koordinátor BOZP na staveništi dle §10 Zákona 309/2006 Sb“ – není podmínkou.

Nabízíme

  • Přátelská a příjemné pracovní prostředí.
  • Stabilní a silné zázemí mezinárodní společnosti.
  • Nadstandardní roční bonusy.
  • 25 dnů dovolené.
  • 3 Sick Days.
  • Benefitní systém Cafeterie.
  • Příspěvek na penzijní, nebo životní pojištění.
  • Příspěvek na stavování.
  • Možnosti interního i externího vzdělávání.

Job Facts

Location
Praha
Job-ID
9137
Corporation
Talentor Czech Republic