SW Architect .NET

Hledáme zkušeného seniorního .NET developera, který by se chtěl věnovat architektuře vývoje interní aplikace a má chuť vést menší tým lidí pro známou komerční banku.

Popis Pracovní Pozice

Hledáme posilu pro pětičlenný agilní tým, který vyvíjí vlastní CRM a pricing řešení používaná v celé korporátní části banky. Chystá se přepis aplikací do novějších technologií a hledáme kolegu/ni, který nám s tím pomůže a převezme zodpovědnost za architekturu řešení i za tým.Co bys měl/a mít na starost:
  • Návrh aplikačního řešení
  • Jednání s ostatními týmy v bance ohledně rozhraní a zpracování
  • Vedení vývojového týmu
  • Vlastní vývoj v .NET (cca 30% kapacity)

Požadujeme

Ideální profil:
  • Znáš .NET Framework a víš, co je .NET Core
  • Máš přehled o webových technologiích (víš, jak funguje Blazor, nebo nějaký JS framework alá Vue JS, NodeJS, Angular)
  • Máš zkušenosti s designem relačních DB (MSSQL nebo Oracle)
  • Navrhoval/a jsi webové aplikace
  • REST API je tvým denním chlebem
  • Máš dobré komunikační schopnosti a zvládneš se domluvit i anglicky
  • Chceš vést menší tým vývojářů
Velkou výhodou jsou znalosti:
  • WinForms
  • SOAP API
  • TERADATA SQL
  • TFS, GIT, JIRA
  • agilní vývoj
  • DevOps

Nabízíme

Nabízíme Vám:
  • Prostor k seberealizaci a možnost odborného i kariérního růstu
  • Práci v přátelském, inspirativním a profesionálním prostředí
  • Zázemí silné a stabilní mezinárodní bankovní skupiny
  • Pružnou pracovní dobu a využití Home office
  • Možnost zapojit se do řady charitativních a dobrovolnických aktivit společnosti
  • Odměny jako bonus za skvělou práci nebo za doporučení kolegy
  • Bohatý systém benefitů: 5 týdnů dovolené a 2 dny osobního volna navíc, příspěvek na penzijko a zaměstnanecké rizikové pojištění, zaměstnanecké bankovní produkty (vč. hypoték), Zlatou kartu (s cestovním pojištěním pro rodinu a asistenci pro auto a domácnost), plně hrazené 100 Kč stravenky, flexibilní pracovní dobu, 6 720 bodů/Kč ročně do Cafeterie na zdraví, volný čas i vzdělávání a slevy u partnerů KB, zvýhodněnou MultiSportku a podporu sportovních spolků, možnost využít služební zařízení i pracovat na svém telefonu, na který Vám přispějeme, firemní tarif s daty na míru a nabídkou pro rodinu.
  • výborně vybavené pracoviště v centru Prahy