BI Reporting Administrator (Cognos) Praha

Přidejte se do týmu administrátorů - datových inženýrů v Operations Centre of Expertise, kteří spravují reportingové platformy známé a velké komerční banky.

Popis Pracovní Pozice

Hledáme, jak juniorní, tak i seniorní posilu, kterou baví správa IT systémů a aplikací.Vaším hlavním posláním bude administrace a technický rozvoj reportingových platforem datového skladu – konkrétně IBM Cognos, IBM TM1 a Tableau.Potkáte se ale i s konfigurací IIS nebo Apache Tomcat a instalací SSL certifikátů. Počítáme s tím, že jste s těmito technologiemi nemuseli ještě přijít do styku, a rádi Vás s nimi proto naučíme.Budete spolupracovat s kolegy v týmu, který pracuje podle moderních agilních metodik (Scrum/Kanban). Budete součástí komunity expertů, kteří spravují BI systémy datového skladu banky Budete používat nejmodernější technologie ze světa IT a DWH. Budete se podílet na tvorbě procesních metodik a standardů, vytvářet dokumentaci svěřených systémů.Nabízíme rozmanitou práci v pohodovém týmu kolegů, kteří vždy pomohou a poradí a kteří se s Vámi rádi podělí o své zkušenostiChcete pracovat s moderními technologiemi, učit se, objevovat nové možnosti a spolupracovat na neustálém zlepšování svěřených oblastí? Rádi byste při práci využili také angličtinu? Pak je tato pozice právě pro Vás.

Požadujeme

Požadujeme:
  • Vzdělání se zaměřením na informační technologie
  • Chuť učit se nové technologie a IT trendy
  • Znalost angličtiny pro komunikaci s technickou podporou dodavatelů
  • Dobré analytické a komunikační schopnosti, proaktivní přístup, časovou flexibilitu
Velkou výhodou je:
  • znalost platformy IBM Cognos
  • předchozí zkušenost s administrací systémů a aplikací
  • dobrá znalost OS Windows
  • znalost skriptování (např. v Powershell)
  • znalost SQL a relačních databází

Nabízíme

Nabízíme Vám:
  • Prostor k seberealizaci a možnost odborného i kariérního růstu
  • Práci v přátelském, inspirativním a profesionálním prostředí
  • Zázemí silné a stabilní mezinárodní bankovní skupiny
  • Pružnou pracovní dobu a využití Home office
  • Možnost zapojit se do řady charitativních a dobrovolnicV první řadě kých aktivit společnosti
  • Odměny jako bonus za skvělou práci nebo za doporučení kolegy
  • Bohatý systém benefitů: 5 týdnů dovolené a 2 dny osobního volna navíc, příspěvek na penzijko a zaměstnanecké rizikové pojištění, zaměstnanecké bankovní produkty (vč. hypoték), Zlatou kartu (s cestovním pojištěním pro rodinu a asistenci pro auto a domácnost), plně hrazené 100 Kč stravenky, flexibilní pracovní dobu, 6 720 bodů/Kč ročně do Cafeterie na zdraví, volný čas i vzdělávání a slevy u partnerů KB, zvýhodněnou MultiSportku a podporu sportovních spolků, možnost využít služební zařízení i pracovat na svém telefonu, na který Vám přispějeme, firemní tarif s daty na míru a nabídkou pro rodinu.
  • výborně vybavené pracoviště v dosahu metra