Datový Analytik

Pro největší plynárenskou distribuční společnost v ČR hledáme IT profíky

Popis Pracovní Pozice

Do týmu IT Architektury hledáme nového/novou kolegu/kolegyni, který/která bude mít zkušenosti s datovou analýzou a pomůže nám s datovým modelováním.Co Vás čeká:
  • Definice a údržba Konceptuálního datového modelu (tj. společný datový model pro organizaci - entity, atributy, vztahy, omezení, hierarchie ve spolupráci s vlastníky dat z business jednotek)
  • Analýza datových potřeb na základě požadavků z business jednotek
  • Analýza požadavků na data a jejich transformace do návrhu datového modelu

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání, min. 2 roky zkušeností v oblasti datové analýzy
  • Zkušenosti s nástrojem Sparx Enterprise Architect (práce ve Sparx EA vč. Database Builder a datového modelování)
  • Dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • Orientace a chuť se zdokonalovat v těchto oblastech:
  • tvorba Konceptuálního datového modelu (Společný datový model pro organizaci - entity, atributy, vztahy, omezení, hierarchie) v Archimate 3.1 notaci (Business Layer - Business Object)
  • schopnost odvození Logického datového modelu v UML notaci (Class / Attributes / Relationships)
  • schopnost odvození Fyzického datového modelu v UML notaci (Table / View / Column / Relationships) pro platformu Hadoop
  • Proaktivita, schopnost pracovat samostatně a rychle se učit nové věci

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu 37,5 hodin za týden home offic
  • Prodlouženou dovolenou na 25 dní a až 5 dní osobního volna
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů v hodnotě 27 000 Kč na sport, kulturu, jazykové kurzy, cestování, pojištění a jiné
  • Pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • Příspěvek na stravování ve výši 71 Kč
  • Služební mobilní telefon, služební mobilní tarif, notebook

Job Facts

Location
Praha
Job-ID
9150
Corporation
Talentor Czech Republic