Vedoucí výroby / Production Manager

Pro našeho klienta, mezinárodní strojírenskou společnost hledáme vhodného kolegu na pracovní pozici VEDOUCÍ VÝROBY / PRODUCTION MANAGER.

Popis Pracovní Pozice

  • Zodpovědnost za všechny projekty realizované ve výrobním závodu z pohledu technických záležitostí.
  • Plánování výroby, koordinace výrobních oddělení.
  • Dohled a kontrola dodržování stanovených procesů a jejich zlepšování.
  • Práce s technickou dokumentací (konstrukčními plány) pro výrobu jednotlivých dílů.
  • Realizace týdenních porad.
  • Zpracovávání měsíčních prognóz a přehledů, reporting.
  • Podpora výroby v souladu se strategií společnosti (výrazné navyšování objemu výroby).

Požadujeme

  • Znalost normy EN1090-2 (platná pro provádění všech typů ocelových nosných konstrukcí).
  • Velmi dobrá znalost anglického, nebo německého jazyka (min. B2) – slovem i písmem.
  • Praxe z oblasti strojírenství, zkušenosti a znalosti výroby ocelových konstrukcí.
  • Zkušenosti z oblasti vedení projektů i vedení týmů.
  • Znalosti nástrojů kvality (Six Sigma, 8D apod.) – výhodou.
  • Technické myšlení, samostatnost, schopnost organizace.

Nabízíme

  • Adekvátní mzdové ohodnocení.
  • Zázemí mezinárodní, stabilní a rychle rozvíjející se společnosti.
  • Možná podpora při relokaci (služební byt – dle individuální dohody).
  • Služební automobil.
  • Možnost interního i externího vzdělávání.
  • Flexibilní pracovní doba.
  • Spolupráce na HPP s perspektivou do budoucna.
V případě zájmu nám neváhejte zaslat svůj životopis v anglickém, nebo německém jazyce.

Job Facts

Location
kraj Olomoucký
Job-ID
9165
Corporation
Talentor Czech Republic