Business Development Manager /ENG+CZE/ Kodaň

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní společnost působící v oblasti bankovnictví hledáme novou posilu na pracovní pozici: BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER. Pozice je lokalizovaná na centrále společnosti, je proto nutná relokace do Kodaně.

Popis Pracovní Pozice

  • Definování a realizace prodejní strategie pro trh střední a východní Evropy (hlavní zaměření na Česko, Slovensko, Pobaltí, Maďarsko, Bulharsko).
  • Produktové zaměření na „BaaS“ a „SaaS“ řešení v oblasti obchodování a investic.
  • Péče o klientskou síť a její rozvoj – bankovní společnosti, třetí strany, významné společnosti.
  • Marketingové a PR aktivity zaměřené na zlepšení povědomí o značce firmy.
  • Identifikace a zisk nových klientů napříč cílovými segmenty.
  • Koordinace různých odborných oddělení společnosti při větších výběrových řízeních, řízení RFP (Request for Proposal).
  • Úzká spolupráce s dalšími odděleními společnosti (zákaznický servis, marketing) při plánování uvádění nových klientů na trh.

Požadujeme

  • Ochota směrem k plné relokaci do dánské Kodaně.
  • Pracovní zkušenosti z obdobné pracovní pozice alespoň 8 let; prokazatelné výsledky v oblasti prodeje.
  • Zkušenosti s klientskými segmenty B2B a B2C. Velmi dobrá znalost finančních trhů (hlavně segment investic).
  • Plynulá znalost anglického jazyka (úroveň C1, nebo C2) + plynulá znalost českého, nebo slovenského jazyka.
  • VŠ vzdělání v oboru ekonomie, nebo podobném.

Nabízíme

  • Exkluzivní pracovní příležitost v zahraničí na HPP.
  • Adekvátní mzdové ohodnocení.
  • Možnost seberealizace, osobnostního rozvoje.
  • Firemní kultura s otevřenými zpětnými vazbami. Návrhy a dobré nápady pro zlepšení jsou brány vážně.
  • 28 dní dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění.
  • Dotované fitness programy.
  • Životní pojištění.

Job Facts

Location
Praha
Job-ID
9172
Corporation
Talentor Czech Republic