Cyber Security Specialist

Pro největší plynárenskou distribuční společnost v ČR hledáme IT profíky

Popis Pracovní Pozice

  • Budete se podílet na definici a pravidelné aktualizaci strategie kybernetické a informační bezpečnosti
  • Budete navrhovat, vytvářet a aplikovat bezpečnostní politiky a standardy s cílem chránit zájmy a informace GasNet
  • Budete specifikovat požadavky na zabezpečení IT a OT prostředí včetně systémů SCADA a souvisejících procesů
  • Aktivně se podílet na přípravě a realizaci strategických bezpečnostních aktivit a na dosahování strategických cílů v oblasti kybernetické bezpečnosti
  • Podporovat business a IT týmy formou aktivní spolupráce na projektech
  • Aktivně vyhledávat, monitorovat a vyhodnocovat rizika s ohledem na bezpečnost informací a dat, navrhovat a prosazovat odpovídající bezpečnostní opatření
  • Spolupracovat na zabezpečení informací a informačních systémů ve všech fázích životního cyklu
  • Zajišťovat odborné konzultace v oblasti kybernetické bezpečnosti
  • Podílet se na kontrolách za účelem ověření dodržování zavedených postupů, bezpečnostních standardů a souladu s regulatorními požadavky

Požadujeme

  • Alespoň 5 let praxe v oblasti informační a kybernetické bezpečnosti a v oblasti vývoje a provozu informačních systémů
  • Vyznáte se v mezinárodních standardech a „best practice“ v oblasti informačních technologií
  • Orientujete se ve všech oblastech informačních a bezpečnostních technologií
  • Znalost anglického jazyka
  • Týmový hráč s dobrými komunikačními dovednostmi
  • Samostatnost při řešení svěřených úkolů, analytické myšlení, systematický přístup

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu 37,5 hodin za týden home offic
  • Prodlouženou dovolenou na 25 dní a až 5 dní osobního volna
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů v hodnotě 27 000 Kč na sport, kulturu, jazykové kurzy, cestování, pojištění a jiné
  • Pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • Příspěvek na stravování ve výši 71 Kč
  • Služební mobilní telefon, služební mobilní tarif, notebook

Job Facts

Location
Praha
Job-ID
9180
Corporation
Talentor Czech Republic