Obchodně technický specialista

Pro známou českou společnost, dlouhodobě působící v oblasti komunikačních a síťových technologií se zaměřením na poskytování komplexních služeb (Cisco Gold Partner), která realizovala řadu jedinečných projektů na trhu v ČR hledáme perspektivního Obchodně technického specialistu
Pro známou českou společnost, dlouhodobě působící v oblasti komunikačních a síťových technologií se zaměřením na poskytování komplexních služeb (Cisco Gold Partner), která realizovala řadu jedinečných projektů na trhu v ČR hledáme perspektivního Obchodně technického specialistu

Popis Pracovní Pozice

Vaším úkolem bude:
  • Aktivně komunikovat a rozvíjet obchodní vztahy převážně se stávajícími zákazníky (středně velké firmy a veřejný sektor).
  • Ve spolupráci s technickým týmem připravovat nabídky a prodávat řešení v rámci portfolia síťové infrastruktury (Cisco) a v oblasti datových center (Cisco, NetApp, Vmware).
  • Vzdělávat se průběžně v oblasti nabízeného portfolia a obchodních dovedností a získávat obchodní certifikace jednotlivých výrobců.
  • Připravovat smlouvy se zákazníky
  • Plnit obchodní plán
  • Vyjednávat projektové podmínky pro nákup produktů a služeb u jednotlivých výrobců a spolupracovat s jejich obchodními týmy.

Požadujeme

Požadujeme:
  • Dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
  • Schopnost spolupráce s týmem a dodavateli a zodpovědnost v rámci projektů
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenosti v oblasti prodeje výhodou, nebráníme se schopným absolventům
  • AJ (na komunikační úrovni)
  • Znalost MS Office
  • Znalost komunikačních technologií (Cisco)
  • Výhodou je znalost podnikových IS a CRM (Karát, Asana)
  • Ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

Nabízíme:
  • Odpovídající finanční ohodnocení s řadou zaměstnaneckých benefitů
  • Vzdělávání se v oboru, možnost účasti i na zahraničních konferencích
  • Práci v menším týmu expertů
Pracoviště:
  • Praha 5 s možností home-office

Job Facts

Location
Praha
Job-ID
9324
Corporation
Talentor Czech Republic