Analytik kybernetické bezpečnosti

Pro našeho klienta, známou bankovní instituci hledáme perspektivní posilu na pozici Analytik kybernetické bezpečnosti

Popis Pracovní Pozice

Jaká bude vaše role?
  • Zpracovávat a koordinovat incidenty z bezpečnostního dohledového nástroje (SIEM);
  • Dokumentovat a vytvářet postupy a scénáře šetření incidentů (playbook);
  • Provádět a zajišťovat bezpečnostní kontroly IT systémů banky;
  • Identifikovat interní a externí hrozby a rizika ovlivňující IT bezpečnost;
  • Navrhovat, implementovat a průběžně kontrolovat opatření minimalizující tato rizika a jejich případný dopad;
  • Provádět analýzu bezpečnostních incidentů detekovaných nástroji kybernetické bezpečnosti banky (možnost zaměření specializace na síťovou a/nebo datovou bezpečnost);
  • Sledovat trendy v oblasti kybernetické bezpečnosti a dynamicky reagovat na nově vyskytující se hrozby.

Požadujeme

Co od vás očekáváme?
  • Praxi v oblasti informační bezpečnosti nebo senior administrace IT;
  • VŠ vzdělání;
  • Základní znalost problematiky sítí a aplikací a znalost trendů v datové bezpečnosti;
  • Logické a analytické myšlení;
  • Znalost AJ minimálně na komunikační úrovni;
  • Znalost/praxe z bankovního prostředí výhodou.

Nabízíme

Co vám nabídneme my?
  • Zázemí prestižní a stabilní banky v blízkosti stanice metra „A“ Dejvická;
  • 25 dnů dovolené + 5 dnů volna na cokoli;
  • Příspěvek na stravování a restauraci přímo v budově;
  • Prémiovou lékařskou péči v Canadian Medical;
  • Příspěvek na penzijní připojištění;
  • Jazykové a jiné vzdělávací kurzy;
  • Nápoje na pracovišti, včetně výborné zrnkové kávy;
  • Spoustu zajímavých slev u našich partnerů a mnoho dalšího.

Job Facts

Location
Praha
Job-ID
9342
Corporation
Talentor Czech Republic