SALES MANAGER – nákladní automobily

Našim klientem je společnost působící v atraktivním prostředí Automotive. Poskytuje komplexní a flexibilní balíček služeb jako např. dlouhodobý pronájem, leasing, koupě vozidla, palivové karty, správu pojištění a další. Aktuálně hledáme posilu na pracovní pozici: SALES MANAGER - NÁKLADNÍ AUTOMOBILY ...
Našim klientem je společnost působící v atraktivním prostředí Automotive. Poskytuje komplexní a flexibilní balíček služeb jako např. dlouhodobý pronájem, leasing, koupě vozidla, palivové karty, správu pojištění a další. Aktuálně hledáme posilu na pracovní pozici: SALES MANAGER - NÁKLADNÍ AUTOMOBILY.

Popis Pracovní Pozice

V prvních 3 měsících:
  • Produktové zaškolení, školení práce s interním systémem.
  • První telefonáty a schůzky realizované společně se zkušeným kolegou.
  • Plnění sníženého obchodního plánu.
Po zkušební době:
  • Prodej operativního leasingu pro nákladní automobily.
  • Odpovědnost za dosahování plnění stanovených obchodních cílů.
  • Každodenní kontakt s vybranými klienty, zajišťování běžné obchodní operativy.
  • Vedení obchodních jednání a související obchodní agendy.
  • Zpracování individuálních cenových nabídek dle potřeb zákazníka.
  • Zpracování objednávek pro zákazníky.

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání.
  • Pro-aktivní jednání směrem k uzavření nových obchodů, hledání a oslovování nových obchodních partnerů.
  • Samostatný člověk s chutí zlepšovat procesy, přicházet s novými nápady.
  • Osobnost, která preferuje trávit čas na schůzkách a telefonováním více než zpracováváním administrativy.

Nabízíme

  • Příjemné a neformální pracovní prostředí.
  • Možnost seberealizace.
  • Služební vozidlo dle vlastního výběru i k soukromým účelům.
  • Flexibilní pracovní doba.
  • Adekvátní finanční ohodnocení.
  • Home–office.
  • Multi sport karta.
  • Jazykové vzdělávání.
  • Příspěvek na životní pojištění.
  • Notebook, mobilní telefon.

Job Facts

Location
Praha
Job-ID
9471
Corporation
Talentor Czech Republic