Specialista výrobně technické dokumentace

Pro našeho klienta, vývojovou a výrobní společnost působící v oblasti zdravotnictví hledáme schopného kolegu na pozici: SPECIALISTA VÝROBNĚ TECHNICKÉ DOKUMENTACE.

Popis Pracovní Pozice

  • Tvorba, aktualizace a správa technické výrobní a montážní dokumentace pro elektromechanická zařízení.
  • Používání grafických programů pro vytváření detailních návodů pro sestavení zařízení, které budou používány výrobním týmem.
  • Správa celého vývojového projektu v informačním systému, včetně komunikace s kolegy ve výrobě a výrobními týmy v zahraničí.
  • Vyhodnocování výrobních procesů a hledání možností jejich zlepšení.
  • Pomoc při zavádění prvních prototypů do vlastní sériové výroby.
  • Úzká spolupráce s vývojovým týmem čítajícím zpravidla 5-20 členů.

Požadujeme

  • Zkušenosti s tvorbou technické dokumentace a schopnost pracovat s technickými specifikacemi.
  • Mírně pokročilá znalost anglického jazyka (hlavně znalost technické AJ).
  • Vzdělání v oblasti strojírenství, elektro, nebo biomedicínského směru.
  • Pečlivost a smysl pro detail.
  • Zkušenosti s programy pro grafickou tvorbu – výhodou.

Nabízíme

  • Možnost seberealizace, osobního růstu.
  • Flexibilní pracovní doba.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Sick days.
  • Možnost občasné práce z domova – dle dohody, po zkušební době.
  • Odborné vzdělávání (interní i externí).
  • Jazykové kurzy.
  • Roční bonusové odhodnocení.
  • Benefitní systém Cafeteria (30 000 Kč).
  • Zvýhodněné mobilní tarify.
  • Volnočasové aktivity - sportovní, kulturní, víkendové akce.

Facts about the job

Location
Praha
Job-ID
9545
Company
Talentor Czech Republic