Technický Specialista - Podpora Výroby (elektro, zdravotnické přístroje)

Pro našeho klienta, renomovanou firmu v oblasti zdravotnických technologií, hledáme Technického Specialistu pro podporu vývoje zdravotnických přístrojů. Tato pozice se nachází v oddělení Improvement & Support a zaměřuje se na řešení komplexních technických výzev.

Popis Pracovní Pozice

  • Technický vývoj: Aktivně se budete podílet na vývoji a zlepšování funkčnosti zdravotnických přístrojů pro různé oblasti, jako je kardiologie, fyzioterapie a estetická medicína.
  • Registrace a dokumentace: Zajištění procesu registrace přístrojů pro mezinárodní trhy a udržování příslušné dokumentaci v souladu s normami a směrnicemi.
  • Spolupráce v týmu: Stanete se aktivním členem týmu kolegů, kde společně pracujete na vylepšování produktů a technických procesů.
  • Analýza komponent: Budete provádět technickou analýzu a testování nových komponent, abyste určili jejich vhodnost pro použití v zdravotnických přístrojích.
  • Inovace a řešení problémů: Přicházíte s inovativními nápady a řešeními, které přispívají k úspěšnému vývoji a funkčnosti přístrojů.
  • Dodržování standardů: Budete zajišťovat, že všechny práce jsou v souladu s příslušnými zdravotnickými normami a směrnicemi.

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v technickém oboru (Biomedicína, Elektrotechnika, Biomechanika, Lékařská elektronika a bioinformatika atd.).
  • Schopnost komunikovat anglicky na běžné konverzační úrovni.
  • Kritické myšlení a schopnost řešit technické problémy s důrazem na detail.
  • Vynikající komunikační a organizační dovednosti.
  • Chuť učit se a neustále se rozvíjet.

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené, sick days.
  • Jazykové kurzy.
  • Flexibilní pracovní doba a možnost home office (po individuální dohodě).
  • Podpora ve školeních a workshopech.
  • Kuchyňky plné sladkostí pro energii během dne.
  • Roční bonusové odměny.
  • Benefitní systém Cafeteria.
  • Výhodné mobilní tarify. A další…

Facts about the job

Location
Praha
Job-ID
9653
Company
Talentor Czech Republic