Obchodního zástupce pro agroprůmysl - 100% homeoffice a práce u zákazníků

Chcete se stát profesionálním obchodním partnerem pro farmáře, ovocnáře, zahrádkáře a další subjekty působící v našem zemědělství? Máte alespoň základní znalost sortimentu agrochemie - herbicidy, hnojiva, stimulátory aj. Pokud ano, je tato příležitost pro Vás!

Popis Pracovní Pozice

Co budete dělat?
  • Nabízet kvalitní sortiment zboží nejrůznějším zemědělským subjektům.
  • Zajišťovat plynulý chod B2B businessu.
  • Udržovat vztahy s klíčovými odběrateli.
  • Návštěvy u zákazníků a monitoring trhu.

Požadujeme

Vhodný kandidát má za sebou:
  • Střední či vysokou školu zemědělského či veterinárního charakteru.
  • Zkušenosti s aktivním prodejem v B2B segmentu.
  • Alespoň okrajové zkušenosti z agroprůmyslu.
  • Zkušenosti s aktivním business developmentem, ne pouze leady ze CRM.

Nabízíme

Co můžete získat?
  • Zajímavé platové ohodnocení a zázemí stabilní společnosti
  • Provize z uskutečněných obchodů
  • 100% homeoffice a práce u zákazníků
  • Mentora, který provede prvními obchody
  • Auto + placené soukromé kilometry.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Příspěvek na životní pojištění.
  • Benefit kartu.
Pokud se Vám pozice líbí, pošlete mi svůj životopis, ráda s Vámi proberu další podrobnosti.

Facts about the job

Location
kraj Vysočina
Job-ID
9654
Company
Talentor Czech Republic