HW Developer Senior/Junior

Pro předního světového výrobce zdravotnické techniky s českými kořeny, který vyvíjí i potřebný aplikační software, hledáme posily na pozici HW Developer Senior a Junior pro vývoj elektroniky unikátních zdravotnických přístrojů.

Popis Pracovní Pozice

Tvá role bude spočívat v konzultacích, oponentuře, review, mentoringu a v přínosu nových technologií a postupů nejen v Praze, ale i v našich zahraničních vývojových pobočkách. Nemusíš být zkušený vývojář, ale je klíčové, aby sis byl/a vědom/a principů projektového vedení. Pokud máš rád/a elektroniku a máš s ní zkušenosti, budeš v našem týmu skvěle zapadat!Pro ty, kteří jsou nadšení vývojáři a vývojářky, a kteří mají zájem být součástí vývoje unikátních technologií pro medicínu, máme také otevřené místo. Jestliže se nebojíš týmové spolupráce a jsi ochoten/a se učit novým věcem, přidej se k nám! I když v oblasti zdravotnické techniky nejsi třeba prozatím tak zkušený, rádi tě vše naučíme. Přijď pracovat na projektech, které mají smysl!

Požadujeme

Naše nové posily by ideálně měly mít, znát a umět:
  • Vysokou školu elektrotechnického zaměření
  • Návrhy elektroniky a její testování
  • Návrhy schémat pro spojení analogové a digitální elekroniky
  • Ověřování funkčnosti a předání pro zavedení do výroby
  • Pochopení pro nutnost akceptace různých norem
  • Češtinu a angličtinu slovem a písmem
  • Důsledný, zodpovědný a systematický přístup k práci
  • Odvahu se ozvat s novými nápady a nebo s nalezeným problémem
Velkou výhodou pak bude:
  • Praxe s vývojem elektroniky určené pro sériovou výrobu
  • Praxe s implementací norem (IEC 60601-1 a znalost odpovídajících IEC/ČSN standardů)
  • Zkušenost s nástrojem Altium a nebo Eagle Designer
  • Znalosti i v oblasti fyziky, zejména termika, akustika, optika

Nabízíme

Co můžeme nabídnout:
  • 5 týdnů dovolené, sick days a jazykové kurzy.
  • Stravenky nemáme, ale poskytujeme stravenkový paušál 28 000 Kč.
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost home office, čímž podporujeme work-life balance.
  • Neomezenou podporu ve školeních a workshopech pro ty, kdo se rádi vzdělávají.
  • Možnost účastnit se vývoje unikátních technologií pro medicínu.
  • Práci v malých projektových týmech
  • Společné překonávání pracovních i nepracovních výzev
  • Volnou ruka ve své práci a zodpovědnost za úkoly.
  • Možnost sdílet know-how se špičkovými vývojáři a odborníky v oboru.

Facts about the job

Location
Praha
Job-ID
9730
Company
Talentor Czech Republic