Koordinátor Materiálového Plánovania

Nabízíme jedinečnú príležitosť pre ambiciózneho jednotlivca, ktorý chce posunúť svoju kariéru v automobilovom priemysle.

Popis Pracovní Pozice

  • Aktívna účasť na tvorbe a sledovaní objednávok u dodávateľov
  • Denná komunikácia a vyjednávanie s dodávateľmi
  • Sledovanie dostupnosti materiálov a riešenie prípadných nedostatkov
  • Správa skladových zásob a kontrola inventúr
  • Koordinácia a optimalizácia dopravných procesov
  • Analytické zhodnotenie údajov a príprava správ pre manažment

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdelanie, prípadne stredoškolské s relevantnou praxou
  • Schopnosť komunikovať v anglickom jazyku na pokročilú úroveň
  • Skúsenosti v oblasti materiálového plánovania alebo dispozície výhodou
  • Pokročilé znalosti MS Office, najmä Excel
  • Znalosť MRP systémov (napr. SAP) výhodou
  • Organizačné schopnosti a schopnosť pracovať pod tlakom

Nabízíme

  • Flexibilný pracovný režim a možnosť home office podľa dohody.
  • Finančné odmeny a bonusy v závislosti na pracovnom výkone a výsledkoch spoločnosti.
  • Prístup k moderným technológiám a príležitosť na osobný a profesionálny rozvoj.
  • Zdravotná starostlivosť a športové aktivity podporované firemným programom.
  • Firemné akcie a teambuildingové aktivity na podporu kolektívnej súdržnosti.
  • Možnosť vzdelávania a školení podľa individuálnych potrieb a záujmov.
  • Stravovací paušál a benefity pre zamestnancov pri osobných a rodinných udalostiach.
  • Firemné dovolené a podpora pri záujmových aktivitách mimo pracovného prostredia.

Does this job fit your talents and seem right for you? Don't hesitate to apply online now.

Facts about the job

Location
zahraničí / Slovensko
Job-ID
9833
Company
Talentor Czech Republic