DevOps Engineer

Náš klient, přední světový vývojář informačních systémů pro pasažéry v pozemní a letecké dopravě, hledá nadšeného správce software a cloudových technologií. Máš rád(a) výzvy spojené se správou systému, moderními cloudovými technologiemi a automatizací? Pak hledáme právě Tebe!

Popis Pracovní Pozice

Správa systému s microservisní architekturou:
  • Nasazování a správa systému pro informování cestujících na letištích a
vlakových zastávkách (např. letiště Václava Havla v Praze).
  • Používáme Spring Boot v Javě 17, MongoDB databázi a front-end v
TypeScriptu/Reactu.
  • Automatizovaný build na TeamCity a správa dedikovaných aplikací v
Microsoft Azure Kubernetes clusteru. Build proces a tvorba vlastního audio hardwaru:
  • Nastavení Yocto Linuxu, definice jeho vrstev a zabezpečení.
  • Buildíme na Gitlabu, backend v Rustu a front-end v Reactu.
  • Hardware může být součástí našeho informačního ekosystému nebo fungovat
samostatně. Network hero:
  • Návrh komunikace mezi zařízeními a dohled nad celosvětovými dodavateli
sítě.
  • Použití nástrojů jako Wireshark.
Profiling a správa rendrovacích kontrolerů:
  • Správa rendrovacích kontrolerů psaných v .NET.
  • Správa zařízení komunikujících s naším informačním serverem přes Active
Directory.
  • Optimalizace pro plynulé animace.

Požadujeme

  • Znalost Spring Boot a Java 17
  • Zkušenost s MongoDB, TypeScript/React
  • Znalost Microsoft Azure Kubernetes
  • Zkušenost s Linuxem (Yocto Linux výhodou)
  • Znalost Gitlabu, Rustu a .NET
  • Znalost síťových protokolů a nástrojů (Wireshark)
  • Schopnost spravovat zařízení přes Active Directory

Nabízíme

  • Zajímavá práce ve společnosti s globální působností
  • Přátelská atmosféra malé firmy
  • Prostorné kanceláře u metra Petřiny
  • Home office (2 dny v týdnu po zapracování)
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Firemní tarif, notebook
  • Občerstvení - kvalitní káva a čaj
  • Budget na vzdělávání
  • Multisport karta
  • Pravidelné sportovní aktivity (florbal, jóga)

Facts about the job

Location
Praha
Job-ID
9836
Company
Talentor Czech Republic