Konzultant pro datová centra (Cisco DC)

Společnost dlouhodobě působící v oblasti komunikačních a síťových technologií se zaměřením na poskytování komplexních služeb (Cisco Gold Partner), která realizovala řadu jedinečných projektů na trhu v ČR hledá posilu na pozici Konzultant se specializací na datová centra (DC) /Systémový inženýr
Společnost dlouhodobě působící v oblasti komunikačních a síťových technologií se zaměřením na poskytování komplexních služeb (Cisco Gold Partner), která realizovala řadu jedinečných projektů na trhu v ČR hledá posilu na pozici Konzultant se specializací na datová centra (DC) /Systémový inženýr

Popis Pracovní Pozice

Vaším úkolem bude:
  • Návrh (design) řešení v oblasti datových center (DC) pro zákazníky společnosti
  • Podíl na přípravě technické části nabídek
  • Komunikace se zákazníky společnosti
  • Podíl na implementaci řešení v oblasti DC u zákazníků společnosti
  • Podíl na poprodejních servisních aktivitách

Požadujeme

Požadujeme:
  • VŠ (event. SŠ) vzdělání technického směru
  • Znalost komunikačních technologií (Cisco DC, včetně Cisco ACI a případně EMC/Netapp/VMware)
  • Osobní certifikace Cisco CCNP popř. vyšší
  • Další osobní certifikace výhodou (EMC/Netapp/VMware)
  • AJ (na komunikační a technické úrovni)
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

Za to nabízíme:
  • Odpovídající finanční ohodnocení plus bonusy a řada zaměstnaneckých benefitů
  • Průběžné profesní vzdělávání
  • Práci s moderními informačními a komunikačními technologiemi
  • Možnost účasti na unikátních projektech v oblasti působnosti společnosti
  • Osobního a odborný růst, včetně získání osobních certifikací
  • Částečná možnost práce z domova
  • Práci v menším kolektivu odborníků s rodinnou atmosférou
  • Zajímavé teambuildingy a firemní akce

Facts about the job

Location
Praha
Job-ID
9856
Company
Talentor Czech Republic