Business Development Manager

Společnost dlouhodobě působící v oblasti komunikačních a síťových technologií se zaměřením na poskytování komplexních služeb (Cisco Gold Partner), která realizovala řadu jedinečných projektů na trhu v ČR hledá posilu na pozici Business Development Manager.
Společnost dlouhodobě působící v oblasti komunikačních a síťových technologií se zaměřením na poskytování komplexních služeb (Cisco Gold Partner), která realizovala řadu jedinečných projektů na trhu v ČR hledá posilu na pozici Business Development Manager.

Popis Pracovní Pozice

Co by mělo být náplní Vaší práce?
  • Aktivní hledání nových zákazníků a příležitostí převážně v segmentu středně velkých komerčních firem. Lze využít spolupráci s obchodníky Cisco a pracovat s předvolanými leady.
  • V rámci oslovení nových zákazníků, spolupracovat s marketingovým oddělením při tvorbě marketingové a komunikační strategie.
  • Ve spolupráci s technickým oddělením připravovat nabídky na dodávky a integrace síťové infrastruktury, dle potřeb zákazníka, a to rámci celého portfolia Networksys – HW a software a služby od Cisco, diskové úložiště NetApp, software od Vmware, Veeam a servisní služby s přidanou hodnotou.
  • Aktivně komunikovat s potencionálními zákazníky a rozvíjet vztahy se stávajícími zákazníky
  • Plnit obchodní plán

Požadujeme

Co byste měl/a ideálně mít?
  • Dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
  • Praxe z oblasti prodeje, tah na branku, umět najít a oslovit klíčové lidi u zákazníka – management, nákup, IT.
  • Spolehlivost, zodpovědnost a férové jednání vůči kolegům i zákazníkům – zakládáme si na zákaznické spokojenosti.
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Úroveň AJ na komunikační úrovni – B2-C1
  • Znalost MS Office
  • Znalost komunikačních technologií Cisco výhodou.
  • Výhodou je zkušenost s ERP systémy, používáme IS KARAT
  • Ochotu učit se novým věcem a posouvat se

Nabízíme

Za to nabízíme:
  • Velice atraktivní finanční ohodnocení plus bonusy a řada zaměstnaneckých benefitů
  • Firemní automobil i k osobnímu užití
  • Průběžné profesní vzdělávání
  • Práci s moderními informačními a komunikačními technologiemi
  • Možnost účasti na unikátních projektech v oblasti působnosti společnosti
  • Možnost osobního a odborného růstu včetně získání osobních certifikací
  • Možnost práce z domova na půlku pracovního týdne
  • Práci v menším kolektivu odborníků s rodinnou atmosférou
  • Zajímavé teambuildingy a firemní akce

Does this job fit your talents and seem right for you? Don't hesitate to apply online now.

Facts about the job

Location
Praha
Job-ID
9568
Company
Talentor Czech Republic