Konstruuj zdraví - Hledáme konstruktéra zdravotnických přístrojů

Hledáme zručného konstruktéra, který se připojí k týmu vývojářů a bude se podílet na projektu od první nápadu až po vlastní sériovou produkci. Těšíte se na výzvu vyvíjet mechanické a mechatronické části přístrojů pro medicínu, včetně technologické zástavby přístrojů a aplikátorů? Pokud ano, čtěte dá ...
Hledáme zručného konstruktéra, který se připojí k týmu vývojářů a bude se podílet na projektu od první nápadu až po vlastní sériovou produkci. Těšíte se na výzvu vyvíjet mechanické a mechatronické části přístrojů pro medicínu, včetně technologické zástavby přístrojů a aplikátorů? Pokud ano, čtěte dále!

Popis Pracovní Pozice

  • Konstrukce plastových dílů pomocí 3D CAD systému.
  • Vytváření výkresové dokumentace a spolupráce s kolegy v rámci týmu vývojářů.
  • Hledání nových cest pro vylepšení produktu.
  • Příležitostná manuální práce v dílně při výrobě a sestavování prototypů.

Požadujeme

  • Zkušenosti s konstruováním a prací s CAD systémy (preferujeme SolidWorks).
  • Znalost technických materiálů a jejich aplikací.
  • Zkušenosti s výrobními technologiemi, včetně zpracování plechů, lisování plastů a obrábění.
  • Znalost návrhu vstřikovaných plastových dílů je výhodou.
  • Komunikativní znalost angličtiny.

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené + možnost 5. dnů neplaceného volna.
  • 4 dny Sick days.
  • Flexibilní pracovní doba.
  • Home office – dle individuální dohody (cca 1x/týden).
  • Jazykové vzdělávání.
  • Odborné vzdělávání (kurzy, workshopy…).
  • Příspěvek na stravování.
  • Multisport karta.
  • Roční bonusy.
  • Firemní akce nejrůznějšího charakteru.

Does this job fit your talents and seem right for you? Don't hesitate to apply online now.

Facts about the job

Location
Praha
Job-ID
9573
Company
Talentor Czech Republic