Specialista na telefonní prodej a péči o zákazníky

Pro dynamickou a stabilní společnost hledáme zkušené profesionály, kteří budou pečovat o zákazníky a pomáhat jim a také nabízet nové produkty. Pokud vás baví komunikace s klienty čtěte dále! Vaší hlavní rolí bude pečovat o stávající zákazníky, nabízet jim nové produkty a zajišťovat jejich spokojenost ...
Pro dynamickou a stabilní společnost hledáme zkušené profesionály, kteří budou pečovat o zákazníky a pomáhat jim a také nabízet nové produkty. Pokud vás baví komunikace s klienty čtěte dále! Vaší hlavní rolí bude pečovat o stávající zákazníky, nabízet jim nové produkty a zajišťovat jejich spokojenost.

Popis Pracovní Pozice

  • Vaším úkolem bude navázat telefonický kontakt se zákazníky a naslouchat jejich potřebám a obavám.
  • Aktivně se zabývat potřebami stávajících zákazníků společnosti.
  • Nabízet další produkty a služby, které usnadní jejich život - například domácí asistence, pojištění a servis plynových spotřebičů.
  • Denně budete realizovat zhruba 35 telefonních hovorů (osobní kontakt se zákazníkem zde nečekejte).

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání zakončené maturitou.
  • Zájem o práci, kde budete výhradně telefonicky komunikovat se zákazníky této společnosti.
  • Pro-aktivní přístup – vyslyšet potřeby zákazníků, nabízet alternativní možnosti / produkty.
  • Velmi dobré komunikační dovednosti.

Nabízíme

Nabízíme vám zajímavé finanční ohodnocení jako odměnu za vaši práci:
  • Základní fixní mzdu ve výši 25 100 Kč měsíčně.
  • Kariérní posun. Pokud úspěšně projdete zaškolováním a splníte všechny požadavky, mzda se navýší o 500 Kč.
  • Stravenkový paušál ve výši 99 Kč za každý odpracovaný den.
  • Benefitní body v hodnotě 2 250 Kč, což je roční částka 27 000 Kč. Tyto body můžete využít na dovolenou, multisport kartu nebo vlastní vzdělávání.
Těšit se můžete také na další výhody:
  • 25 dnů dovolené, plus 3-5 dnů osobního volna navíc.
  • Zkrácenou pracovní dobu 37,5 hodin týdně.
  • Práci v ranních směnách 4x týdně od 8:00 do 16:00 hodin, 1x odpolední směna.
  • Po zaškolení máte možnost pracovat z domova.
  • Skvělou perspektivu kariérního postupu, jako například současný ředitel, který začínal na pozici specialisty.

Facts about the job

Location
kraj Zlínský
Job-ID
9623
Company
Talentor Czech Republic