Support Engineer

Vstupte do týmu, který je lídrem ve vývoji inovativního informačního systému pro podporu cestujících v dopravě. Pokud máte zájem o technologie a rádi byste se zapojili do globálních projektů, máme pro vás zajímavou pozici.

Popis Pracovní Pozice

Jako Support inženýr pro globální instalace se připojíte k týmu, který vyvíjí komplexní softwarová řešení pro řízení a integraci informačních systémů v hromadné dopravě. Vaší úlohou bude podporovat implementace našich projektů po celém světě. Budete se věnovat instalaci a konfiguraci naší integrační platformy a Content Management Systému, s důrazem na udržení plynulého provozu. V nepřetržitém režimu budete monitorovat systémy, řešit incidenty a komunikovat se zákazníky.Kromě toho budete spravovat IT zařízení, operační systémy a sítě v naší kanceláři. Přispějete k agendě zákaznického servisu a případně budete podílet se na implementaci IT Security principů ve firmě a v našem cloudovém produktu. Vaše práce bude mít významný dopad na plynulost dopravy a pohodlí cestujících po celém světě.

Požadujeme

Znalost procesů ITSM (např. ITIL) Administrátorská znalost operačních systémů (Windows Server nebo Linux) Schopnost programování a skriptování (Bash, PowerShell, JavaScript, Python, ...) Základní přehled v IT světě (servery, klienti, webové aplikace, switche, routery,...) Ochota pracovat na pohotovostech v režimu 24/7 Schopnost rychlého učení a pochopení komplexního produktu Pokročilá úroveň anglického jazyka Pečlivost a smysl pro detail

Nabízíme

Konkurenceschopné finanční ohodnocení Možnost kreativní činnosti a spolupráce na řešení komplexního systému Práce v mladém a neformálním kolektivu s flexibilní pracovní dobou Možnost práce z domova Možnost ovlivnit hromadnou dopravu po celém světě Příležitostné lekce angličtiny Sportovní aktivity (florbal, fotbal, jóga) Moderní kancelářské prostředí poblíž stanice metra Petřiny

Facts about the job

Location
Praha
Job-ID
9628
Company
Talentor Czech Republic