Obchodní zástupce pro průmyslovou automatizaci

Prestižní společnost se silným zázemím hledá zkušeného obchodního zástupce se zaměřením na prodej produktů průmyslové automatizace. Nabízíme skvělou příležitost stát se součástí společnosti, která je nyní úspěšná v distribuci průmyslových elektronických součástek, automatizačních prvků a konstrukcí ...
Prestižní společnost se silným zázemím hledá zkušeného obchodního zástupce se zaměřením na prodej produktů průmyslové automatizace. Nabízíme skvělou příležitost stát se součástí společnosti, která je nyní úspěšná v distribuci průmyslových elektronických součástek, automatizačních prvků a konstrukcí z profilových systémů.

Popis Pracovní Pozice

Jako obchodní zástupce budete mít za úkol:
  • Obsluhu stávajících zákazníků.
  • Akvizici nových zákazníků.
  • Udržování vztahů s dodavateli.
  • Poskytování poradenství klientům o možnostech produktů.

Požadujeme

A co byste měl pro danou pozici splňovat?
  • Technické znalosti v oblasti průmyslové automatizace
  • Otevřenost učení, orientace na profesní i osobnostní růst, zájem o nové myšlenky a technologie
  • Skvělé komunikační dovednosti a schopnost kontinuálně budovat dlouhodobá obchodní partnerství
  • Samostatnost, schopnost adaptace a efektivní plánování (time management)

Nabízíme

Benefitem pro Vás bude:
  • Rodinná atmosféra, kde se všichni znají jménem, pomáhají si a podporují se
  • Flexibilní pracovní doba a možnost práce z domova
  • Možnost vysokých výdělků na základě Vašich prodejních výsledků
  • Svobodu při volbě obchodních aktivit a strategie v případě, že jde obchod dobře
  • Lidský přístup a pro-aktivní pomoc ve všech oblastech prodejního procesu
Dejte nám o sobě vědět! Zašlete nám svůj životopis, rádi se s Vámi spojíme a probereme vše, co Vás k této pozici zajímá.

Facts about the job

Location
kraj Jihočeský
Job-ID
9686
Company
Talentor Czech Republic