Chemik - Výrobní Specialista

Pro našeho klienta, jednoho z předních hráčů ve svém oboru, hledáme kvalifikovaného chemika. Připojte se k týmu této úspěšné a dynamické společnosti, která si zakládá na kvalitní výrobě a inovacích. Tato pozice vám otevírá cestu k rozvoji kariéry ve firmě, která si váží každého člena svého týmu.

Popis Pracovní Pozice

  • Precizní příprava směsí dle přesně stanovených postupů.
  • Práce v laboratoři s důrazem na dodržování přesných postupů.
  • Spolupráce na vývoji škály různých příchutí a produktů.
  • Odpovědnost za udržení vysoké kvality výroby a dodržování legislativních standardů.
  • Fyzicky náročná práce s využitím ochranného obleku a masky.
  • Využívání VZV pro efektivní manipulaci s materiály.
  • Práce na směnný provoz (12h směny).

Požadujeme

  • Vzdělání a Praxe:
  • Vzdělání v oboru chemie (SOU, SŠ)
  • Předchozí praxe např. v oblasti přípravy směsí je nezbytná.
  • Osobnostní Vlastnosti:
  • Pečlivost a schopnost striktně dodržovat postupy.
  • Fyzická odolnost a schopnost pracovat v ochranném obleku a masce.
  • Další Dovednosti:
  • Zkušenost s obsluhou VZV je výhodou.
  • Znalost českého jazyka.

Nabízíme

  • Adekvátní mzdové ohodnocení
  • Unikátní příležitost růstu v prostředí inovativní firmy.
  • Možnost postupu a převzetí klíčové role v budoucnu.
  • Flexibilní odměňování podle výkonnosti a přínosu.
  • Pracovní prostředí podporující kreativitu a osobní rozvoj.

Does this job fit your talents and seem right for you? Don't hesitate to apply online now.

Facts about the job

Location
kraj Ústecký
Job-ID
9694
Company
Talentor Czech Republic