Specialista na Mechanické Testování ve Výzkumu a Vývoji

Pokud hledáte příležitost pro rozvoj svých dovedností a zapojení do nových technologických výzev, máme pro vás nabídku. Pro našeho klienta, vedoucího hráče v oblasti zdravotnického průmyslu, hledáme zkušeného Mechanika/Hardware Test Engineera do R&D s elektrotechnickým či biomedicínským backgroundem ...
Pokud hledáte příležitost pro rozvoj svých dovedností a zapojení do nových technologických výzev, máme pro vás nabídku. Pro našeho klienta, vedoucího hráče v oblasti zdravotnického průmyslu, hledáme zkušeného Mechanika/Hardware Test Engineera do R&D s elektrotechnickým či biomedicínským backgroundem.

Popis Pracovní Pozice

  • Vytváření analýz a metod testování pro elektrické a mechanické komponenty, od simulací životních cyklů po testy použitých materiálů.
  • Provedení jednorázových testů ve zkušební laboratoři v souladu s normativními požadavky, zaměřených na funkčnost našich zařízení a provádění elektrických měření.
  • Přípravě a návrhu dlouhodobých a životnostních testů.
  • Osvojování si nových metod testování a měření pro nové projekty, včetně vývoje vlastních zkušebních přípravků a testerů.

Požadujeme

  • Vzdělání v oboru elektrotechniky, nebo biomedicíny.
  • Technické myšlení, pečlivost, kreativita.
  • Schopnost komunikovat v angličtině pro občasnou interakci s kolegy v zahraničí a pro tvorbu dokumentace.
  • Konkrétní praktické zkušenosti v měření fyzikálních veličin, s případnými zkušenostmi v oblasti vývojového testování. - Výhodou!

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené, sick days.
  • Jazykové kurzy.
  • Flexibilní pracovní doba a možnost home office (po individuální dohodě).
  • Podpora ve školeních a workshopech.
  • Kuchyňky plné sladkostí pro energii během dne.
  • Roční bonusové odměny.
  • Benefitní systém Cafeteria.
  • Výhodné mobilní tarify. A další…

Does this job fit your talents and seem right for you? Don't hesitate to apply online now.

Facts about the job

Location
Praha
Job-ID
9695
Company
Talentor Czech Republic