Inžinier Dodávateľskej Kvality - Automotive

Pre renomovaného klienta v automobilovom priemysle hľadáme vášnivého kolegu na kľúčovú pozíciu: INŽINIER DODÁVATELSKEJ KVALITY.

Popis Pracovní Pozice

  • Proaktívna spolupráca s externou firmou špecializujúcou sa na triedenie vzorových dielov, vrátane riadenia a vyhodnocovania skúšok nákupných dielov.
  • Riadenie odchýlok a zmien pre nákupné diely s dôrazom na optimalizáciu procesov.
  • Podpora v zabezpečovaní a dodržiavaní požiadaviek na systém kvality dodávateľov podľa SRM manuálu.
  • Efektívne riadenie dodávateľských reklamácií vrátane nákladov.
  • Vedenie procesu APQP a rekvalifikácií u dodávateľa v súlade s jednotlivými fázami projektu.
  • Preskúmanie a schválenie dokumentácie PPAP/PPF od dodávateľov, vrátane analytického merania.
  • Aktívne zapojenie sa s inžiniermi kvality zákazníka na riešení v rámci 8D reportov.
  • Optimalizácia nákladov spojených s nekvalitou, redukcia strát a obmedzenie množstva blokovaných nákupných dielov.

Požadujeme

  • Plynulá komunikácia v anglickom jazyku (minimálne úroveň B2).
  • Minimálne 3 roky praxe na obdobnej pozícii v automobilovom priemysle.
  • Schopnosť efektívne riadiť odchýlky a zmeny v nákupnom procese.
  • Znalosť QMS štandardov (ISO, IATF) a prax v ich implementácii.
  • Znalosť noriem VDA 6.3, VDA 2, VDA 6.5, VDA 16 a skúsenosť s ich aplikáciou.
  • Odborná znalosť nástrojov kvality (APQP, FMEA, QRQC (8D), SPC, MSA, ...).
  • Skúsenosť s prácou s technickou dokumentáciou, vrátane čítania výkresov.
  • Vysoká pracovná morálka, časová flexibilita a schopnosť efektívne reagovať v stresových situáciách.
  • Ochota cestovať podľa aktuálnych potrieb.

Nabízíme

  • Priestor pre prácu v renomovanej medzinárodnej spoločnosti v automobilovom priemysle.
  • Možnosť osobného a profesného rozvoja s plnou podporou spoločnosti.
  • Účasť na zaujímavých projektoch v rámci automobilového priemyslu.
  • Príspevok na stravovanie a príspevok na dopravu (až 220 €).
  • Pravidelné zhodnocovanie mzdy podľa výkonu.
  • Vianočný bonus podľa výsledkov spoločnosti.

Does this job fit your talents and seem right for you? Don't hesitate to apply online now.

Facts about the job

Location
Bratislava, SK
Job-ID
9699
Company
Talentor Czech Republic