HR Specialista - soukromá zdravotnická klinika

Otevíráme dveře k jedinečné příležitosti! Hledáme schopného HR SPECIALISTU pro našeho klienta, významnou společnost v oblasti soukromého zdravotnictví. Pokud máte zkušenosti v HR a toužíte po práci v dynamickém prostředí soukromé zdravotnické společnosti, máme pro vás skvělou šanci.

Popis Pracovní Pozice

  • Efektivní správa celé agendy oblasti HR v rámci soukromého zdravotnického zařízení.
  • Nábor a výběr kvalifikovaných profesionálů v oblasti zdravotnictví, včetně lékařů, sester a dalších zdravotních pracovníků.
  • Nastavení, organizování a řízení vzdělávacích aktivit zaměstnanců z pohledu HR.
  • Správa a aktualizace personální dokumentace zaměstnanců v souladu s příslušnými zákony a normativy v oblasti zdravotnictví.
  • Poskytování odborné podpory v oblasti pracovněprávních otázek.
  • Příprava podkladů pro mzdovou účetní (v systému Helios).
  • Agenda spojená s nástupy a odchody zaměstnanců.
  • Příprava pravidelných reportů a následné zasílání řediteli společnosti.

Požadujeme

  • Pracovní zkušenosti v oblasti interního HR (vzdělávání, nábor, HR administrativa, HR legislativa…).
  • Schopnost tvořit příjemnou a přátelskou atmosféru na pracovišti.
  • Samostatnost a proaktivní přístup.
  • Vynikající komunikační dovednosti a schopnost budovat dlouhodobé pracovní vztahy.
  • Schopnost rychle reagovat na měnící se podmínky.
  • Znalost angličtiny je výhodou, ale není nezbytná.

Nabízíme

  • 13. plat.
  • 14. plat.
  • Multisport karta.
  • Adekvátní mzdové ohodnocení.
  • Home office nejméně 1x týdně (dle domluvy).
  • Flexibilní pracovní doba (s pevným jádrem 10-15 hodin).
  • Osobní a profesní rozvoj.
  • Stabilní pracovní prostředí.
  • Možnost seberealizace.

Facts about the job

Location
Praha
Job-ID
9704
Company
Talentor Czech Republic