Vedoucí technického týmu v projektech klimatizace

Pro našeho klienta hledáme schopného Vedoucího technického týmu s manažerskými dovednostmi. Pokud máte zkušenosti v oblasti klimatizace, rádi bychom vás pozvali k zvážení této jedinečné příležitosti. Čtěte dále pro více informací o této zajímavé roli a možnostech, které nabízí.

Popis Pracovní Pozice

  • Vedení týmu odborníků na klimatizační systémy, zajištění jejich efektivní spolupráce a koordinace činnosti pro dosažení optimálních výsledků.
  • Zodpovědnost za specifikaci detailů zakázky a analýza technických aspektů projektů v oblasti klimatizací.
  • Budete klíčovým spojovatelem mezi jednotlivými týmy a dodavateli. Koordinace toku informací a zabezpečení bezproblémového průběhu projektů.
  • Zajištění vysoké kvality práce týmu v souladu s definovanými standardy.
  • V případě potřeby úprava a aktualizace technické dokumentace – dle potřeb projektu / zákazníka.
  • Práce zejména se systémy Catia, SmarTeam.

Požadujeme

  • VŠ technického směru
  • Zkušenosti v oblasti klimatizací, topení, chlazení, ventilace.
  • Znalost návrhů klimatizačních systémů.
  • Manažerské schopnosti (vedení týmu).
  • Komunikativnost a odolnost vůči stresu.
  • Komunikativní znalost anglického jazyka (alespoň B2) – pravidelná komunikace.

Nabízíme

  • Pracovní doba 7,5h denně s pevným jádrem od 9 do 14 hodin.
  • Příspěvek na Multisport kartu a penzijní připojištění.
  • Příspěvek na stravování.
  • Jazykové vzdělávání (v rámci pracovní doby).
  • Možnost home office dle dohody.
  • Příležitost pracovat na více projektech najednou.
  • Motivující prostředí s různorodými projekty v oblasti strojírenství.
  • Osobní i profesní rozvoj v dynamickém týmu.

Facts about the job

Location
Praha
Job-ID
9705
Company
Talentor Czech Republic