Přípravář/rozpočtář pro odd. elektro

Prestižní společnost se silným zázemím ve stavebnictví hledá přípraváře/rozpočtáře pro odd. elektro. Nabízíme skvělou příležitost stát se součástí společnosti, která je nyní úspěšná v rámci realizaci stavebních zakázek různého typu, soukromého i veřejného sektoru.

Popis Pracovní Pozice

Pracovní náplní bude:
  • Zpracování jednotlivých částí všech stupňů projektových dokumentací a kalkulací pro přípravu zakázky do soutěže:
  • Zpracování podkladů pro veřejnoprávní a soukromoprávní projednání
  • Zpracování výkresových dokumentací
  • Zpracování rozpočtů
  • Kooperace s kolegy v rámci realizace zakázky – vedoucím projektu, stavbyvedoucím (podpora i v místě realizace zakázky).

Požadujeme

Požadovaný profil:
  • SŠ/VŠ vzdělání, elektrotechnického směru.
  • Orientace a znalost stavebního práva výhodou.
  • Praxe v projektování elektro slaboproud/silnoproud.
  • Velmi dobrá uživatelská znalost MS Office.
  • Řidičské oprávnění skupiny B – aktivní řidič.

Nabízíme

Nabízíme:
  • Účast na velkých projektech v rámci silné stavební společnosti.
  • Přátelské a profesionální pracovní prostředí.
  • Možná občasná práce z domova i v terénu.
  • Zajímavé finanční ohodnocení.

Facts about the job

Location
kraj Středočeský
Job-ID
9724
Company
Talentor Czech Republic