Rozpočtář/ka

Naším klientem je přední středoevropská stavební společnost, která patří pod renomovanou stavební skupinu s více než 80 lety zkušeností. Společnost je mezinárodním hráčem s decentralizovanou organizační strukturou, což jí umožňuje flexibilně reagovat na potřeby klientů v různých regionech a rozvíjet ...
Naším klientem je přední středoevropská stavební společnost, která patří pod renomovanou stavební skupinu s více než 80 lety zkušeností. Společnost je mezinárodním hráčem s decentralizovanou organizační strukturou, což jí umožňuje flexibilně reagovat na potřeby klientů v různých regionech a rozvíjet své týmy správným směrem. Svůj úspěch staví na skvělých lidech, kvalitě práce a dodržování termínů. Na pozici Rozpočtáře/ky budete hrát klíčovou roli při zpracování kalkulací, tvorbě cenových nabídek a podkladů pro realizaci velkých silničních projektů. Svým umem přispějete úspěchu společnosti a zároveň pozitivně ovlivníte rozvoj svého města a kraje.

Popis Pracovní Pozice

Co Vás v dané pozici čeká?
  • Zpracování kalkulací a cenových nabídek
  • Kontrola výkazů výměr dle projektové dokumentace
  • Tvorba harmonogramu stavby
  • Poptávky subdodavatelů, materiálu a vyhodnocení nabídek
  • Sestavování nabídek do veřejných soutěží
  • Příprava podkladů pro realizaci

Požadujeme

Co do Vás očekáváme?
  • SŠ vzdělání v oboru stavebnictví
  • praxe ve stavebnictví a kalkulacích jako rozpočtář, či přípravář
  • ochota učit se, rozvíjet svůj potenciál do budoucna
  • AJ či NJ výhodou

Nabízíme

Co Vám může náš klient nabídnout?
  • Nadstandardní finanční ohodnocení a roční prémie
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Možnost užívání služebních automobilů pro soukromé účely
  • Produkty pro aktivní trávení volného času
  • Výhody při nákupu u obchodních partnerů a zvýhodněné podmínky na pořízení a servis osobních automobilů
Staňte se součástí úspěšné stavební rodiny! Zaujala vás naše nabídka, nebo se o ní chcete dozvědět více? Dejte mi vědět na níže uvedených kontaktních údajích.

Does this job fit your talents and seem right for you? Don't hesitate to apply online now.

Facts about the job

Location
Praha
Job-ID
9727
Company
Talentor Czech Republic