Analytický Laborant

Pro našeho klienta, jednu z předních firem ve svém oboru, obsazujeme pozici ANALYTICKÝ LABORANT. Pokud máte zájem o práci v oblasti chemie, můžete se aktivně podílet na startu a rozvoji laboratoře. Připojte se a buďte součástí dynamicky rostoucího týmu.

Popis Pracovní Pozice

  • Zajištění kompletní agendy chemické laboratoře.
  • Příjem, odběr, evidence a příprava vzorků k analýze.
  • Měření základních parametrů (pH, vlhkost, ORP, atd.).
  • Provádění analýz na novém plynovém chromatografu (GC-FID).
  • Spolupráce při vybavení zcela nové a moderní chemické laboratoře.
  • Úzká spolupráce s chemiky a výrobním oddělením.
  • Pevná pracovní doba PO – PÁ dle dohody, např. 6 – 14:30.

Požadujeme

  • Dokončené SŠ/VŠ vzdělání chemického, potravinářského nebo farmaceutického směru.
  • Zkušenosti z oblasti instrumentální analytické chemie, nejlépe s plynovou chromatografií.
  • Aktivní, samostatná a pečlivá osobnost se zájmem o oblast chemie.
  • Znalost cizích jazyků není požadována, výhodou je základní znalost angličtiny.
  • Chuť zapojit se do rozjezdu a vývoje nové laboratoře.

Nabízíme

  • Adekvátní mzdové ohodnocení.
  • Aktivní účast na rozvoji rostoucí společnosti.
  • Zajímavá práce v moderním a stimulujícím prostředí.
  • Příjemný pracovní kolektiv.
  • Smlouva na dobu neurčitou.
  • Nástup dle dohody.

Does this job fit your talents and seem right for you? Don't hesitate to apply online now.

Facts about the job

Location
kraj Ústecký
Job-ID
9734
Company
Talentor Czech Republic