Oracle Developer - Oracle Forms - remote

Pro našeho klienta, úspěšnou a stabilní společnost s dlouhodobými zakázkami pro státní správu, hledáme zkušeného Oracle vývojáře se znalostí Oracle Forms

Popis Pracovní Pozice

Hlavní pracovní činnosti:
  • rozvoj, údržba a modernizace rozsáhlých informačních systémů
  • migrace aplikací no novější verze produktů

Požadujeme

Požadujeme:
  • velmi dobrou znalost Oracle DB a Oracle Forms
  • znalost PL/SQL
  • zkušenost s prací na rozsáhlých informačních systémech
  • schopnost a ochotu se naučit kontext rozsáhlých, již delší dobu používaných aplikací
  • pasivní znalost angličtiny alespoň na úrovni čtení technické dokumentace
Velkou výhodou je:
  • znalost problematiky migrace dat mezi tlustým a tenkým klientem
  • znalost Java, verze 7/8/11

Nabízíme

Nabízíme:
  • stabilní práci na dlouhodobém projektu
  • velice příjemný tým lidí, kteří si navzájem umí pomáhat
  • česky mluvící pracovní prostředí
  • po zapracování možnost remote práce
  • pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené +sick days
  • flexibilní systém zaměstnaneckých benefitů

Facts about the job

Location
Remote
Job-ID
9773
Company
Talentor Czech Republic