C/C++ Embedded developer

Náš klient vyvíjí v Plzni systém nadřazeného řízení, který integruje všechny technologie nasazené v kolejovém vozidle. V týmu zkušených vývojářů se tak budeš podílet na zajímavých tuzemských i zahraničních projektech v rámci kolejových vozidel a zapojíš se do celého procesu – od fáze návrhu, přes samotný ...
Náš klient vyvíjí v Plzni systém nadřazeného řízení, který integruje všechny technologie nasazené v kolejovém vozidle. V týmu zkušených vývojářů se tak budeš podílet na zajímavých tuzemských i zahraničních projektech v rámci kolejových vozidel a zapojíš se do celého procesu – od fáze návrhu, přes samotný vývoj, až po ověření funkčnosti na testovacích tratích.

Popis Pracovní Pozice

  • Podílet se na vývoji řídících systémů (C/C++)
  • Testovat vyvinutý software v laboratoři i na vozidle
  • Implementovat komunikační protokoly na různých fyzických rozhraních (Ethernet, CAN, WTB)
  • Občas tě nemine ani psaní dokumentace a prostudování potřebných norem a směrnic
  • Budeš mít také možnost vycestovat v rámci projektů i do zahraničí

Požadujeme

  • Elektrotechnické vzdělání
  • Zkušenosti s programováním embedded systémů
  • Orientuješ v OS Linux, stačí Ti uživatelská znalost
  • Máš zkušenost se síťovými technologiemi (Ethernet, CAN)
  • Domluvíš se anglicky
  • Zájem o HW a kolejová vozidla výhodou

Nabízíme

Pracovní doba je 7,5h denně, budeš mít 5 týdnů dovolené a 2 sick days k tomu
  • Home-office vnímáme jako standardní nástroj, zejména ze začátku ale počítej s officem
  • Stravenky a příspěvek na volnočasové aktivity pravidelně nabíjíme na jednu kartu
  • Příspěvek na multisportku a penzijní připojištění je u nás samozřejmostí
  • Rádi podpoříme tvůj profesní i osobnostní růst a pomůžeme ti rozvíjet tvůj talent
  • Jsme otevřeni novým a chytrým nápadům i přístupům, nemusíš se tedy bát, že bychom ti nedali prostor se vyjádřit
  • Cizí jazyky u nás budeš potřebovat, jazykové vzdělávání ti proto umožníme v pracovní době
  • Zajistíme ti neomezený přísun kofeinu během dne
  • Není škoda jako škoda, i tak si můžete pořídit škodovku s parádní slevou
  • Od o2 můžeš využít zvýhodněné tarify pro sebe a svou rodinu

Facts about the job

Location
kraj Plzeňský
Job-ID
9792
Company
Talentor Czech Republic