Technik BOZP

Náš klient, společnost Fortna, se specializuje na komplexní projektování, výstavbu, optimalizaci a automatizaci skladovacích zařízení. V současné době realizuje v Chebu stavbu nového velkoskladu pro své klienty. Pro tento projekt hledáme na následující roky odborníka v oblasti BOZP na pozici Safety ...
Náš klient, společnost Fortna, se specializuje na komplexní projektování, výstavbu, optimalizaci a automatizaci skladovacích zařízení. V současné době realizuje v Chebu stavbu nového velkoskladu pro své klienty. Pro tento projekt hledáme na následující roky odborníka v oblasti BOZP na pozici Safety Officer. Jako safety officer budete hrát klíčovou roli při zajišťování a kontrole aspektů bezpečnosti, ochrany zdraví a životního prostředí na stavbě. Vaše práce bude zaměřena na vytváření bezpečnějšího a zdravějšího pracovního prostředí a budete komplexně řešit bezpečnostní opatření v celém skladu. Nabízíme vám jedinečnou příležitost přispět ke světové špičce v oblasti optimalizace skladových prostor.

Popis Pracovní Pozice

Co budete mít na starost?
  • Pravidelně provádět kontrolní prohlídky BOZP na stavbě, s cílem zajistit dodržování předpisů a standardních postupů společnosti Fortna a souladu s českými právními požadavky.
  • Zpracovávat zprávy o výsledcích kontrol a prezentovat je projektovému týmu.
  • Navrhovat a monitorovat implementaci řešení pro eliminaci bezpečnostních rizik.
  • Poskytovat podporu projektovému týmu při revizi projektové dokumentace dodavatelů.
  • Plnit další úkoly v oblasti BOZP dle pokynů nadřízených.

Požadujeme

Co od Vás očekáváme?
  • Znalost platných právních předpisů v oblasti životního prostředí, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci v České republice.
  • Schopnost identifikovat bezpečnostní rizika a provádět jejich hodnocení na staveništi.
  • Zkušenosti s vyšetřováním událostí v oblasti BOZP.
  • Praxe na podobné pozici v rámci stavebních projektů v České republice.
  • Znalost českého jazyka na komunikativní úrovni, znalost angličtiny výhodou.

Nabízíme

Co Vám nabídneme?
  • Příležitost pracovat pro světového lídra v oblasti výstavby a optimalizace skladů.
  • Pracovní smlouva na plný úvazek po celou dobu projektu (minimálně jeden rok) s vysokou pravděpodobností prodloužení a možností spolupráce na dalších mezinárodních projektech po jeho skončení.
  • Vysokou samostatnost, možnost ovlivňovat tvorbu celého projektu.
  • Nadstandardní platové ohodnocení.
  • Příspěvky na cestovné a kilometry, životní a penzijní pojištění a další benefity.
Zaujala vás naše nabídka nebo se o ní chcete dozvědět více? Dejte mi vědět na níže uvedených kontaktních údajích. Milan Jiroušek, milan.jirousek@talentor.cz, +420 734 173 422.

Facts about the job

Location
kraj Karlovarský
Job-ID
9802
Company
Talentor Czech Republic