Vedoucí výroby

Pro našeho klienta, vývojovou, výrobní a stabilní společnost aktuálně obsazujeme pracovní pozici VEDOUCÍ VÝROBY.

Popis Pracovní Pozice

  • Organizace a motivace výrobního týmu.
  • Zajištění dodržování standardů bezpečnosti a zdraví práce ve výrobním prostředí.
  • Implementace moderních výrobních technologií a automatizovaných procesů.
  • Monitorování a optimalizace výrobních procesů s cílem maximalizace efektivity a minimalizace ztrát.
  • Řízení plánování výroby, včetně správy materiálů a zásob.
  • Zodpovědnost za dodržování výrobního rozpočtu a sledování nákladů.
  • Spolupráce s vývojem nových výrobků a implementace inovací do výrobního procesu.
  • Řešení technických a organizačních problémů ve výrobním prostředí.
  • Zajištění dodržování kvalitativních standardů výroby a provádění kontrolních procesů.
  • Vedení a rozvoj výrobního personálu včetně plánování školení a rozvojových programů.

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru strojírenství, techniky nebo příbuzném.
  • Minimálně 5 let zkušeností z obdobné pracovní pozice.
  • Silné organizační schopnosti.
  • Znalost legislativy týkající se výroby a bezpečnosti práce.
  • Komunikativní znalost anglického jazyka (B2 a výše).
  • Zkušenosti s implementací LEAN, nebo jiných metod zvyšování efektivity výroby.
  • Proaktivní přístup k inovacím a neustálému zlepšování výrobních procesů.

Nabízíme

  • Možnost dlouhodobé spolupráce u stabilního zaměstnavatele.
  • Flexibilní pracovní doba podporující rovnováhu mezi soukromým a pracovním životem.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.
  • Benefitní systém Cafeteria.
  • Možnost firemního stravování.

Does this job fit your talents and seem right for you? Don't hesitate to apply online now.

Facts about the job

Location
kraj Zlínský
Job-ID
9814
Company
Talentor Czech Republic